Nowy Dyrektor Sprzedaży monsterpolska.pl

Craig Bromfield objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży w monsterpolska.pl. Do jego zadań będzie należało umacnianie pozycji serwisu na polskim rynku oraz realizacja przyjętej przez spółkę strategii sprzedaży.

Nowy Dyrektor Sprzedaży posiada ponad 13-letnie doświadczenie w zarządzaniu, rozwijaniu i budowaniu firm z branży doradztwa personalnego oraz executive search, działających na rynkach międzynarodowych. Karierę rozpoczął w Wielkiej Brytanii, ponad 9 lat temu przeniósł się do Polski.

Przed podjęciem pracy w monsterpolska.pl przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję Partnera Zarządzającego w firmie Executech People, gdzie specjalizował się w rynku nieruchomości oraz branży motoryzacyjnej. Wcześniej pracował jako Dyrektor Regionalny CEE w firmie SpenglerFox oraz pełnił funkcję Country Managera w firmie Antal International. Posiada bogate doświadczenie w rekrutacji najwyższej kadry kierowniczej na różnorodne stanowiska w regionie Europy Środkowo-Wchodniej, Europy Zachodniej, Azji oraz Australii.

Na branży rekrutacyjnej spoczywa odpowiedzialność, aby łączyć właściwych kandydatów z najlepszymi dla nich stanowiskami pracy, uwzględniając ich osobiste predyspozycje, aspiracje i osobowość. Jest to zarówno odpowiedzialność, jak i wyzwanie. Gdy się to uda, stwarzamy ludziom duże możliwości rozwoju, praca daje satysfakcję, a pracodawcy odczuwają wyniki długoterminowo. Praca w serwisie monsterpolska.pl, gdzie dziennie pojawia się kilkaset nowych ofert, a kilkadziesiąt tysięcy kandydatów szuka pracy, pozwala mi realizować moje dotychczasowe cele zawodowe na znacznie szerszą skalę. – powiedział Craig Bromfield, Dyrektor Sprzedaży monsterpolska.pl.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry