Nowy e-book w SerwisKariery.pl

Opublikowano: 8 grudnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wortal SerwisKariery.pl poświęcony budowaniu kariery zawodowej udostępnił czwarty, darmowy e-book pt. „Potrafię Korzystać z internetu prowadząc własną firmę”. Poradnik znajduje się w dziale Strefa Wiedzy.

„To trzeci z serii tematycznych e-booków „Potrafię korzystać z Internetu”, który przygotowaliśmy” – informuje Łukasz Łata, twórca wortalu.

„Czytelnik znajdzie w nim informacje i bazy teleadresowe, które pomogą mu w prowadzeniu własnej firmy. Przede wszystkim skupiliśmy się na możliwościach, jakie stwarza Internet w codziennej pracy. Użytkownik dowie się z lektury e-booka m.in. o tym, jak prowadzić korespondencje elektroniczną, z jakich programów Unii Europejskiej mogą korzystać przedsiębiorcy, którzy chcą wykorzystywać nowe technologie w swojej działalności” – dodaje.

http://www.serwiskariery.pl

Sylwester KozakNowy e-book w SerwisKariery.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.