Nowy interfejs FileNet

FileNet Corporation (Nasdaq: FILE), wiodący dostawca rozwiązań z zakresu zarządzania informacjami przedsiębiorstwa (tzw. ECM, Enterprise Content Management), poinformowała dzisiaj o wprowadzeniu na rynek nowego rozwiązania we współpracy z firmą BEA Systems Inc. Rozwiązanie znane jest pod nazwą FileNet Content SPI Integration for BEA. Dzięki oferowanemu interfejsowi SPI użytkownicy oprogramowania BEA WebLogic Portal 8.1 mogą w prosty sposób wykorzystywać funkcje zarządzania informacjami oferowane przez oprogramowanie firmy FileNet podczas opracowywania dynamicznych, spersonalizowanych aplikacji dla sieci WWW. Dodatkowo, integracja wykorzystuje przyszłą specyfikację JSR 170. Specyfikacja ta upraszcza ewentualną integrację z innymi portalami utworzonymi z wykorzystaniem światowych standardów.

„Naszym zdaniem wiele organizacji nie osiągnęło zadowalających wyników w zakresie integracji i zarządzania informacji przedsiębiorstwa przy wykorzystaniu dostępnych środowisk portalowych z powodu braku metod integracji wykorzystujących standardy branżowe” – powiedział David Caldeira, wice prezes ds. marketingu produktów firmy FileNet Corporation. „Produkt FileNet Content SPI pozwala rozwiązać tego typu problemy poprzez zastosowanie integracji z wykorzystaniem standardów, minimalizującej potrzebę tworzenia nowego kodu i upraszczającej dostęp do informacji.”

Oferowany interfejs został zaprojektowany w taki sposób, aby umożliwiał integrację bez potrzeby powielania danych pomiędzy repozytorium danych BEA WebLogic Portal i repozytorium oprogramowania FileNet. W rezultacie, zmiany informacji zawartych w oprogramowaniu FileNet zostaną natychmiast odzwierciedlone w środowisku portalu poprzez interfejs SPI. W ten sposób powstaje infrastruktura umożliwiająca opracowywanie aplikacji dla sieci WWW, oferująca firmom możliwość tworzenia aplikacji szeroko wykorzystujących informacje i przeznaczonych do dostarczania odpowiednich treści elektronicznych w czasie i miejscu, w jakich są potrzebne. To z kolei umożliwia partnerom biznesowym, dostawcom i pracownikom podejmowanie szybszych decyzji.

„FileNet jest wiodącą firmą na rynku, oferującą odpowiedź na problemy z integracją treści elektronicznych w środowiskach portalowych, przed jakimi stoi dzisiaj wiele firm” dodał Scott Edington, wice prezes i dyrektor generalny ds. globalnych partnerów z zakresu oprogramowania firmy BEA Systems, Inc. „Firma FileNet jest jednym z wiodących podmiotów, które jako pierwsze przyjęły podejście firmy BEA do treści elektronicznych z wykorzystaniem interfejsu SPI i wykazały się dużym zróżnicowaniem oferowanych aplikacji wspierających działanie portali, stworzonych i zoptymalizowanych dla produktu BEA WebLogic Portal. Pozwoliło to naszym klientom na poprawę dostępności informacji i zwiększenie wartości inwestycji w platformę BEA WebLogic.”

http://www.filenet.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top