Nowy internetowy wizerunek agencji Empathy Internet

Opublikowano: 26 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

21 maja 2003 r. uruchomiony został nowy serwis internetowy krakowskiej agencji interaktywnej Empathy Internet. Serwis zyskał nową szatę graficzną. Rozbudowana została również zawartość merytoryczna stron.

Nowy serwis został w całości zbudowany w oparciu o autorski system zarządzania treścią eiCMS v.2.2. Zastosowanie eiCMS umożliwi łatwą i szybką rozbudowę serwisu o nowe działy, a także przyspieszy proces bieżącej aktualizacji stron.

Główny nacisk w serwisie położony został na prezentację dorobku agencji w zakresie budowy zaawansowanych serwisów internetowych. Odwiedzający mają możliwość zapoznania się z opisem każdego projektu oraz z listami referencyjnymi od dotychczasowych Klientów Empathy Internet.

Komunikację ze stałymi użytkownikami serwisu wspierał będzie firmowy newsletter. Rejestracja w serwisie umożliwi także przyszły dostęp do unikalnych prezentów w postaci firmowych wygaszaczy ekranu i tapet przeznaczonych do pobrania tylko dla autoryzowanych użytkowników.

http://www.empathy.pl/

Sylwester KozakNowy internetowy wizerunek agencji Empathy Internet

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.