Nowy IP Phone 3Com

Firma 3Com zaprezentowała nowy telefon 3Com 3102 Business Phone. Jest on pierwszym z rodziny stacjonarnych telefonów IP przeznaczonym zarówno dla potrzeb małych, jak i dużych firm. Jest także zgodnym z protokołami sterowania połączeniem firmy 3Com oraz standardowymi protokołami inicjacji sesji SIP.

3Com 3102 Business Phone to model nowej generacji zapewniający wysoką jakość przekazywanego głosu dzięki ulepszonemu projektowi akustycznemu oraz zastosowaniu nowo powstającego standardu dźwięku szerokopasmowego, który znacząco poprawia transmisję głosu w porównaniu z konwencjonalną publiczną komutowaną siecią telefoniczną (PSTN).

Nowy IP Phone 3Com 1“Dzięki wyjątkowej jakości głosu zapewnianej przez produkty firmy 3Com komunikacja jest wyraźna i jasna” – mówi dyrektor generalny 3Com, Artur Borowski “Telefon 3Com 3102 Business Phone jest niezwykle łatwy w obsłudze, a dzięki instalacji “plug and play” można go błyskawicznie podłączyć i od razu z niego korzystać.”

“Telefon 3Com 3102 Business Phone to pierwszy z nowej rodziny telefonów IP stworzony na potrzeby różnorodnych odbiorców” – wyjaśnia David Chu, dyrektor wykonawczy d/s zarządzania linią produkcyjną. “Opracowując ten telefon wzięliśmy pod uwagę informacje uzyskane z przeprowadzonych przez nas wywiadów grupowych, z czasopism branżowych, jak również płynące od doświadczonych użytkowników telefonów IP. Pozwoliło nam to wprowadzić na rynek urządzenie, którego funkcje i elastyczność podnoszą wydajność i umożliwiają redukcję kosztów eksploatacji”.

Telefon 3Com 3102 Business Phone jest już dostępny w Polsce u autoryzowanych dystrybutorów i partnerów handlowych. Jego cena katalogowa wynosi 310 USD + VAT, zaś cena licencji NBX Group 2 Phone 135 USD + VAT.

http://www.3com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry