Nowy Katalog Firm e-biznes.pl

Na stronach portalu e-biznes.pl działa już nowy, zmieniony Katalog Firm. Dział został odnowiony i uproszczony, ograniczona została ilość kategorii, które teraz obejmują tylko branżę internetową. Dodanie firmy do katalogu jest całkowicie bezpłatne.
W serwisie e-biznes.pl – najdłużej działającym polskim portalu o tematyce eCommerce – wystartował nowy, zmieniony Katalog Firm. Dział został przebudowany: odświeżono jego wygląd – stawiając na lekkość i przejrzystość oraz uproszczono strukturę skupiając się na samej branży internetowej. Zastosowano też nowy system dający lepsze zabezpieczenia przed spamem. Dzięki obsłudze moderatora użytkownicy zaoszczędzą  czas, który musieli by poświęcić na przebicie się przez ogłoszenia bezwartościowe lub wręcz dodane dla zabawy.

Wejście do Katalogu Firm internetowych zostało umieszczone na głównej stronie portalu co podnosi skuteczność umieszczanych w nim ogłoszeń, jeśli dodać, iż umieszczenie firmy w katalogu jest całkowicie bezpłatne.

“Serwisy takie jak e-biznes.pl to miejsca, w których ludzie szukają nie tylko informacji, ale też nowych kontaktów biznesowych lub specjalistów z konkretnych – interesujących ich – dziedzin. My chcemy im to ułatwić, a nasz katalog może stać się dla wielu miejscem pierwszego kontaktu na linii firma – klient. Poprzez moderowanie działu chcemy zaoszczędzić czas naszych użytkowników, a poprzez wprowadzenie systemu antyspamowego staramy się też jak najlepiej chronić ich przed spamem” – powiedział Sylwester Kozak, wydawca e-biznes.pl.

W katalogu znajduje się 12 kategorii: Agencje interaktywne, Agencje PR, Agencje reklamowe, Badania rynku i konsulting, Domeny i hosting, ERP – Konsulting, Giełdy B2x, Oprogramowanie do prowadzenia e-sklepu, Rozliczanie transakcji online, Serwisy aukcyjne i komisy, Serwisy z ogłoszeniami, Szkolenia.

Aby dodać swoją firmę do Katalogu Firm należy skorzystać z formularza. Po jego wypełnieniu na wskazany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywującym. Po akceptacji moderatora ogłoszenie zostanie umieszczone w serwisie. Proces akceptacji nie powinien przekroczyć 24 godzin.

www.e-biznes.pl/firmy

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry