Nowy Katalog w Onet.pl

Tworzony przez Onet.pl od 1996 roku Katalog Polskiego Internetu, największy w polskiej Sieci zbiór stron WWW, od teraz jest dostępny dla Internautów w nowej, rozbudowanej i zmienionej funkcjonalnie formie.

Katalog to specyficzna odmiana wyszukiwarki. Katalog jest tworzony “ręcznie” przez specjalny zespół redakcyjny Onet.pl. Każda z katalogowanych stron jest starannie przeglądana i opisywana. Obecnie dostępnych jest prawie 10 000 kategorii tematycznych. Interesujący jest dodatkowy podział geograficzny, grupujący strony z powodu przynależności do jednego z 366 polskich powiatów.

Dzięki wprowadzonej dokładniejszej regionalizacji interesujące użytkownika tematy czy konkretne usługi można teraz znaleźć szybciej, a wyniki są dużo bardziej precyzyjne.

W katalogu można umieścić także samodzielnie boksy reklamowe – są to te same formy reklamowe, które wyświetlają się w Wyszukiwarce. Boksy wyświetlane są kontekstowo, zgodnie z tytułem kategorii.

“Mamy nadzieję, że wprowadzone przez nas zmiany zostaną docenione przez polskich Internautów. Katalog Onet.pl doskonale uzupełnia wyszukiwarkę, a usługi wyszukiwawcze to jeden z głównych powodów korzystania z Internetu” – powiedział dr Marek Jerzy Minakowski, kierownik działu “Katalog i Wyszukiwarka” w portalu Onet.pl.

http://katalog.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry