Nowy klient ARRS Effectica

Opublikowano: 27 stycznia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

ARRS Effectica, największa wrocławska agencja reklamowa się wygrała przetarg na pełną obsługę komunikacyjną firmy Electus S.A.

Electus S.A. z siedzibą Lubinie powstał w 2000 r. Obszarem działania firmy jest dynamicznie rozwijający się rynek obrotu wierzytelnościami, Electus specjalizuje się w wykupie zobowiązań w stosunku do podmiotów służby zdrowia, jednostek budżetowych Skarbu Państwa oraz spółek prawa handlowego, w których wiodącym udziałowcem jest Skarb państwa.

Electus S.A. powierzył Agencji ARRS Effectica stworzenie systemu identyfikacji wizualnej, strategii komunikacji, opracowanie i realizację kampanii wizerunkowej i produktowej zarówno przy wykorzystaniu klasycznej reklamy, jak i programu PR.

http://www.effectica.pl

Sylwester KozakNowy klient ARRS Effectica

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.