Nowy kreator stron WWW w Kei.pl

Opublikowano: 11 września 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Klienci Kei.pl od kilku dni mogą korzystać z nowej wersji kreatora stron WWW. Nowe oprogramowanie zostało opracowane w oparciu o wyniki badań, co pozwoliło dokładnie dopasować jego funkcjonalność do potrzeb użytkowników.

„Naszymi Klientami, są zarówno specjaliści doskonale znający technologie internetowe, jak i ludzie, którzy dopiero zaczynają przygodę w sieci. To właśnie dla tej drugiej grupy stworzyliśmy nową wersję Kreatora. – mówi Paweł Tylutki z Kei.pl – Wymagało to sporo pracy. Powstało narzędzie intuicyjne w obsłudze i przyjazne użytkownikom. Kreator daje szerokie możliwości dopasowania strony do indywidualnych potrzeb oraz zachowujące najwyższe standardy bezpieczeństwa. Nie wymaga przy tym od użytkownika specjalistycznej wiedzy. Własną stronę można wykonać już w kilka minut. „. – dodaje.

Nowa wersja kreatora WWW jest dodawana bezpłatnie do wszystkich pakietów hostingowych Kei.pl. Posiada kilkadziesiąt zupełnie nowych szablonów, rozszerzone możliwości samodzielnego edytowania stylów i kolorystyki. Funkcję definiowania zdjęć oraz znaczników META dla każdej podstrony serwisu i wiele innych udogodnień.

Wersja demonstracyjna nowej wersji Kreatora: www.demo.kreator.kei.pl

Hanna LaskowskaNowy kreator stron WWW w Kei.pl

Podziel się!

O autorze

hania