Nowy model California Access jako zastępca desktopu

Nowy model California Access G900 stanowi doskonałe rozwiązanie do domu i biura dla wymagającego użytkownika, który nie podróżuje zbyt często, a potrzebuje maksymalnie wydajnej maszyny do gier, telewizji i multimediów.

CA G900 ze względu na znaczne rozmiary i większą wagę nie jest może najlepszym pomocnikiem w podróży, ale też nie musi nim być: zgodnie z nazwą: komputer typu desktop replacement, ma zastąpić komputer stacjonarny, oferując nowoczesną platformę do pracy i rozrywki.

Nowy model California Access zapewnia znacznie lepszą wydajność i bogatszą funkcjonalność niż tradycyjne, kompaktowe notebooki. Co więcej, dzięki zastosowaniu bardzo mocnego procesora Intel® Pentium® 4 540 3200 MHz HT i pamięci operacyjnej 1024 MB DDRAM, nowa California Access może pochwalić się większą wydajnością niż nie jeden tradycyjny desktop.

CA G900 zajmuje przy tym nieporównywalnie mniej miejsca niż komputer stacjonarny i można go w każdej chwili postawić w dowolnym miejscu. Wbudowany port WiFi pozwala na szybki dostęp do bezprzewodowego Internetu. Elegancka, srebrna obudowa notebooka pasuje do nowoczesnego wnętrza domu lub biura.

Imponująca, 17-calowa matryca WXGA o rozdzielczości 1440×900 i bardzo wydajna grafika ATi® MOBILITY RADEON 9700 (M11) 128MB zapewniają doskonały, realistyczny obraz przy oglądaniu filmów i grach. Dwa głośniki stereo z subwooferem gwarantują bardzo dobrą jakość dźwięku. Wbudowany tuner telewizyjny z pilotem sprawia, że CA G900 to prawdziwe multimedialne centrum domowej rozrywki, które może z powodzeniem zastąpić również telewizor.

Dysk twardy o pojemności 100 GB może pomieścić znaczne ilości danych. Całości dopełnia szybka dwuformatowa nagrywarka DVD R/RW Dual (+ -) DDL oraz wbudowany czytnik kart flash 6 w 1 (CF/ MD/ SM/ MMC/ SD/ MS) pozwalający na wygodne przegrywanie danych z dowolnych typów kart pamięci.

California Access G900 dostępna jest w salonach Karen Notebook S.A. w dwóch wersjach: mocniejszej z procesorem Intel(R) Pentium(R) 4 540 3200 MHz HT w cenie 7075 zł (5799 zł netto) oraz słabszej: z procesorem Intel(R) Pentium(R) 4 520 2800 MHz HT w cenie 5855 zł (4799 zł netto). Oba modele objęte są 24 miesięczną gwarancją.

http://www.karen.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry