Nowy panel dla wydawców Novem

Od 6 lipca wydawcy należący do sieci afiliacyjnej Novem mogą korzystać z nowego, rozbudowanego panelu do analizy efektów kampanii reklamowych realizowanych w ich witrynach internetowych. Panel umożliwiający generowanie wykresów został rozszerzony o nowe informacje i funkcjonalności.

Udoskonalona została wyszukiwarka programów, wprowadzono nowe mechanizmy zamawiania nietypowych reklam, informacje o statusach programów oraz dodatkowe narzędzia do komunikacji z wydawcami. Nowy panel Novem ma być najbardziej zaawansowaną platformą raportowania dostępną dla afiliantów.

W efekcie wydawcy Novem uzyskują dostęp do rozbudowanego i przejrzystego systemu komunikacyjnego, w którym zgromadzono wszystkie informacje przydatne w codziennym korzystaniu z programów afiliacyjnych. Nowy układ strony głównej zapewnia szybki dostęp do wszystkich wiadomości i funkcjonalności panelu oraz intuicyjną nawigację po jego działach.

Dzięki temu, wydawcy Novem mogą w jednym miejscu dołączyć do programu, wybierać kreacje, śledzić efekty prowadzonych działań, optymalizować je pod kątem osiągania jak najwyższych przychodów, a także sprawdzać na bieżąco stan swoich zarobków. Wszystkie dane, statystyki i raporty są generowane oraz aktualizowane w czasie rzeczywistym.

Ponadto, panel został rozbudowany o tzw. „skrzynkę powiadomień”, czyli nowe narzędzie do komunikacji z wydawcami. Kanałem tym są przekazywane aktualności np. o starcie i zakończeniu programu, zmianie kreacji, zamknięciu okresu rozliczeniowego czy wypłacie środków. Więcej jest też informacji o programach, można je łatwiej i szybciej wyszukiwać według słów kluczowych, modelu rozliczeń, statusu programu i kategorii tematycznej.

W odpowiedzi na wzrost zapotrzebowania na niestandardowe formaty reklamowe, Novem wprowadził do panelu nową funkcję ułatwiającą ich zamawianie. Jeśli wydawca ma nietypowy pomysł na reklamę, wystarczy wypełnić specjalny formularz podając szczegóły zapotrzebowania. W panelu znalazły się również dotychczasowe funkcjonalności takie, jak system finansowy czy generator reklam ofertowych.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry