Nowy partner iplay.pl

Opublikowano: 5 sierpnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Dzięki podpisanej umowie z firmą Kartel Music, użytkownicy iplay.pl od dziś mają dostęp, do rzadkiej i atrakcyjnej muzyki. Kartel Music to polski dystrybutor ambitnej, niezależnej muzyki. Prowadzi serwis dystrybucyjny angielskich, europejskich oraz amerykańskich wytwórni płytowych na polskim rynku muzycznym. Specjalizuje się w muzyce rockowej, elektronicznej, hip-hop’ie oraz jazz’ie.

W ofercie katalogowej Kartel Music znaleźć można zarówno wydawnictwa najnowsze jak i płyty, które w Polsce nigdy wcześniej nie były wydawane.

Serwis iplay.pl jest obecnie jedynym polskim sklepem internetowym współpracującym z Kartel Music. Użytkownicy iplay.pl mogę kupować całe płyty po 34,99 zł, a pojedyncze utwory po 3,49 zł.

http:///www.iplay.pl

Sylwester KozakNowy partner iplay.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.