Nowy partner w San Markos

Do grona partnerów agencji reklamowej San Markos (www.sanmarkos.pl) dołączył jej dotychczasowy dyrektor kreatywny Tomasz Chojnacki.

Do zadań nowego partnera będą należały: pozyskiwanie nowych budżetów, stały rozwój działu kreacji oraz kolejne sukcesy San Markos na festiwalach reklamowych. Mamy mocną pozycję rynkową, myślimy niezależnie, i jak pokazuje kampania „Kumpel z Przeszłości – 1944 LIVE” naszą pracę docenia międzynarodowe środowisko reklamy. Świadczy o tym choćby, pierwsze po wielu latach złoto dla Polski, dla naszej kampanii, na ostatnim konkursie EPICA. – mówi Tomasz Chojnacki.

Tomasz Chojnacki z San Markos związany jest od 2007 roku. Jako dyrektor kreatywny odpowiadał m.in. za reorganizację działu kreacji i wprowadzenie sieciowego modelu współpracy z klientami. Nowy partner agencji San Markos w branży reklamowej działa od ponad 10 lat. Był jurorem Polskiego konkursu Reklamy KTR 2009. Doświadczenie zdobywał pracując zarówno polskich, jak i sieciowych agencjach m. in.: Testardo, Bates, Opus B i Banah Group. W swoim dorobku ma nagrody na krajowych, jak i międzynarodowych festiwalach, m.in. złotą nagrodę EPICA, Silver Drum, Grand Prix Złotych Orłów i 4 Złote Orły, 3 Złote Spinacze, Srebrny Magellan, Silver Spotlight, Bronze Ads of the Word Awards. Jest m.in. współtwórcą kampanii „Kumpel z przeszłości – 1944 LIVE”, która zdobyła ogromną popularność na polskim Facebooku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top