Nowy pendrive Starline zdobywcą iF Product Design 2009

Starline International Group Limited, azjatycki producent elektroniki konsumenckiej, wprowadza do swojej oferty, nowy, ekstrawagancki model pendrive’a Z-drive.

Produkt został zaprojektowany przez polskie studio projektowe Mindsailors (www.mindsailors.com) należące do Grupy Starline i zaledwie kilkanaście dni temu został wyróżniony prestiżową nagrodą iF Product Design Award 2009.

z-drive_021„Nasze produkty, poza standardową funkcjonalnością, cechuje stylowy i niepowtarzalny design oraz innowacyjne i niespotykane u konkurencji rozwiązania.” – mówi Rafał Piłat, prezes zarządu Starline Polska Sp. z o.o. „Z-drive, oprócz eleganckiego wyglądu oraz ponad przeciętnych parametrów technicznych, zaskoczy przede wszystkim przystępną ceną, która nie będzie odbiegać od produktów oferowanych przez innych producentów.”

Produkt powinien trafić do sprzedaży detalicznej w Polsce lada dzień. Dostępny będzie w pojemnościach od 1 – 8GB. Jego dystrybucją na terenie Polski zajmie się lokalny dystrybutor produktów Starline firma Neobit SC.

www.starlinehk.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry