Nowy pendrive Starline zdobywcą iF Product Design 2009

Opublikowano: 12 stycznia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , ,

Starline International Group Limited, azjatycki producent elektroniki konsumenckiej, wprowadza do swojej oferty, nowy, ekstrawagancki model pendrive’a Z-drive.

Produkt został zaprojektowany przez polskie studio projektowe Mindsailors (www.mindsailors.com) należące do Grupy Starline i zaledwie kilkanaście dni temu został wyróżniony prestiżową nagrodą iF Product Design Award 2009.

z-drive_021„Nasze produkty, poza standardową funkcjonalnością, cechuje stylowy i niepowtarzalny design oraz innowacyjne i niespotykane u konkurencji rozwiązania.” – mówi Rafał Piłat, prezes zarządu Starline Polska Sp. z o.o. „Z-drive, oprócz eleganckiego wyglądu oraz ponad przeciętnych parametrów technicznych, zaskoczy przede wszystkim przystępną ceną, która nie będzie odbiegać od produktów oferowanych przez innych producentów.”

Produkt powinien trafić do sprzedaży detalicznej w Polsce lada dzień. Dostępny będzie w pojemnościach od 1 – 8GB. Jego dystrybucją na terenie Polski zajmie się lokalny dystrybutor produktów Starline firma Neobit SC.

www.starlinehk.com

Hanna LaskowskaNowy pendrive Starline zdobywcą iF Product Design 2009

Podziel się!

O autorze

hania