Nowy Pocket LOOX serii 400

Opublikowano: 12 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Seria Pocket LOOX 400 będzie dostępna w dwóch wersjach, które, w zależności od wymagań klienta, oferują odpowiednią moc, opcje komunikacji i wyposażenie dodatkowe, a wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

Nowy Pocket LOOX serii 400 1Nowy Pocket LOOX jest przeznaczony dla osób, które od bardzo niewielkiego i eleganckiego urządzenia oczekują bogatej funkcjonalności i wszechstronnych sposobów komunikacji z Internetem lub urządzeniami peryferyjnymi. Oferowane przez Fujitsu Siemens Computers mini przenośne biuro Pocket LOOX serii 400 umożliwia wszystkim podróżującym użytkownikom zarządzanie kontaktami, odbieranie poczty elektronicznej, dostęp do biurowych baz danych i połączenia z Internetem.

Nowy LOOX jest wyposażony w 3.5 calowy ekran wyświetlający 65.536 kolorów (240 x 320), przystosowany do pracy w pomieszczeniach zamkniętych i w pełnym słońcu. W zależności od swoich wymagań, użytkownik może instalować rozszerzenia pamięci lub urządzenia dodatkowe, jak np. GPS w zintegrowanych slotach na karty SD I/O i MM. W zależności od wybranej wersji nowe urządzenie może komunikować się przez Bluetooth, podczerwień i WLAN.

Loox wyposażony jest w 64 MB RAM, 32MB ROM z systemem Microsoft Windows Mobile Software 2003 for Pocket PC.

Opcją ułatwiająca użytkowanie jest dodatkowa wewnętrzna bateria, która pozwala na pracę Pocket LOOXa przez 30 minut po wyjęciu baterii głównej.

http://www.fujitsu-siemens.com.pl

Sylwester KozakNowy Pocket LOOX serii 400

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.