Nowy portal mobilny wap.plus.pl

Użytkownicy sieci Plus mogą już korzystać z nowej wersji portalu mobilnego wap.plus.pl. Serwis otrzymał nowy wygląd i funkcjonalności wykorzystujące możliwości nowoczesnych telefonów.

 

Duży nacisk położony został na treści multimedialne. Klienci sieci Plus korzystają z wap.plus.pl bez konieczności ponoszenia opłat z tytułu transmisji danych. Nowy wygląd wap.plus.pl został opracowany na podstawie obserwacji użytkowników odwiedzających portal mobilny, ich uwag oraz badań usability.

Teraz portal obsługuje i dostosowuje Nowy portal mobilny wap.plus.pl 1wygląd stron do możliwości różnych typów urządzeń, szczególnie smartfonów i telefonów z dotykowymi wyświetlaczami. Pod tym kątem zaprojektowana została również struktura nawigacyjna – eksponująca usługi i treści multimedialne, takie jak muzyka, teledyski, seriale i programy nadawane na żywo.

Jedną z najciekawszych nowości są narzędzia do personalizowania strony głównej portalu. Klienci mogą teraz wybrać jeden z profili i dopasować go do własnych potrzeb. Obecnie dostępne są cztery profile (Domyślny, Rozrywkowy, Muzyczny, Wideo i TV).

Z możliwości portalu mobilnego mogą korzystać klienci posiadający poprawnie skonfigurowany w telefonie punkt dostępu do Internetu (tzw. APN) WAP, VIDEO lub PLUS. Poprawną konfigurację telefonu można pobrać ze strony www.ustaw.plus.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry