Nowy portal nieruchomości: Mieszkania.net

Nowy portal udostępnia swoim użytkownikom narzędzia do wyszukiwania ofert nieruchomości, w szczególności e-mailowy powiadamiacz o nowych propozycjach. Ponadto internauci odwiedzający witrynę mieszkania.net mogą skorzystać z kalkulatora kredytowego, znaleźć rzeczoznawców, architektów oraz projektantów.

Funkcja „Autonotyfikacja”, pozwala na dobranie oferty nieruchomości pod kątem konkretnych możliwości finansowych oraz wielu innych parametrów takich jak na przykład lokalizacja nieruchomości. Osoby, które zarejestrują się na stronie www.mieszkania.net będą informowane za pomocą poczty elektronicznej o każdej ofercie spełniającej ich kryteria, która właśnie pojawi się w bazie danych.  Każdy użytkownik może mieć więcej niż jeden przypisany profil autonotyfikacji, co oznacza iż w tym samym czasie użytkownik może otrzymywać oferty dotyczące różnych typów nieruchomości, na przykład mieszkań, domów i działek. Kolejny duży atut portalu to że użytkownik może w każdej chwili zmienić wybrane w profilu autonotyfikacji kryteria bez potrzeby usuwania i ponownego zakładania profilu.

„Konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju, która zakłada tworzenie nowych przedsięwzięć e-commerce. Mieszkania.net to drugi po Locumnet.pl portal prezentujący oferty rynku nieruchomości. W tej chwili pracujemy również nad kolejnym portalem, który będzie koncentrował się na prezentacji rynku pierwotnego.” –  mówi Andrzej Wierzba, Prezes Zarządu NETMEDIA S.A.

Na www.Mieszkania.net Internauci mogą już wybierać spośród prawie 8 tys. ogłoszeń, odpowiednio pogrupowanych i skategoryzowanych. Podział oferty na rodzaje nieruchomości (m.in. mieszkania, domy, działki, siedliska), typy transakcji (kupno, sprzedaż, wynajem) oraz lokalizacje, zawęża pole poszukiwań i pozwala na szybsze znalezienie odpowiadającej klientowi propozycji.

„W portalu Mieszkania.net na bieżąco aktualizujemy listę ofert. Dzięki osobistemu powiadamiaczowi nasi użytkownicy będą wiedzieć o wszystkich interesujących ich ofertach bez konieczności codziennego przeszukiwania bazy.”– dodaje Michał Pszczoła, Wiceprezes Zarządu NETMEDIA S.A.

Dostępne w serwisie kalkulatory wyliczą wysokość rat oraz opłat dodatkowych, takich jak: podatek od czynności cywilnoprawnych, taksa notarialna czy opłata sądowa. Dla wszystkich, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu nieruchomości przygotowano listę artykułów prasowych.

www.mieszkania.net

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry