Nowy portal rekrutacyjny CVlikeTV.com

Jak obiecują twórcy, dzięki portalowi rekrutacyjnemu CVlikeTV.com można w ciekawy sposób zaprezentować się pracodawcy od jak najlepszej strony i wirtualnie zrobić pierwsze, dobre wrażenie. Potencjalny szef, nie tracąc czasu na czasochłonne spotkania, zyskuje natomiast szansę na szybką, wstępną selekcję kandydatów pod kątem preferowanych na danym stanowisku umiejętności.

Podstawowa różnica między CVlikeTV.com a obecnymi na rynku portalami rekrutacyjnymi to możliwość nagrania przez kandydata 60-sekundowej prezentacji video za pomocą kamery internetowej. Zastąpi ona schematyczny, często wręcz nudny i powtarzalny list motywacyjny. Na jej podstawie, obok CV, pracodawca podejmuje decyzję o zaproszeniu wybranych osób na rozmowę rekrutacyjną. W ten sposób obie strony zyskują, nie tracąc czasu i pieniędzy na spotkania, zwłaszcza jeśli aplikuje się o stanowisko w innym mieście czy nawet kraju.

Inną zaletą korzystania z CVlikeTV.com ma być możliwość wirtualnego sprawdzenia przez pracodawców pożądanych na danym stanowisku umiejętności np. znajomości języków obcych czy kreatywności.

Serwis jest dedykowany wszystkim sektorom gospodarki, ale szczególnie nacisk kładziemy na obsługę zawodów, w których prezencja czy dykcja kandydatów jest szczególnie ważna. – mówi Krzysztof Rogalski, prezes zarządu spółki Executive Solutions, pomysłodawcy i założyciela CVlikeTV.com.

Portal wyróżnia możliwość samodzielnej edycji dodanych ogłoszeń. Ma to szczególnie duże znaczenie w momencie, kiedy pracodawca chce szybko zmienić treść oferty i nie ma czasu czekać na akceptację zmiany ze strony obsługi portalu.

Atutem CVlikeTV.com jest także atrakcyjny cennik. Pracodawca nie płaci za dodane ogłoszenie, ale abonament za dostęp do serwisu w określonym terminie. W tym czasie może zamieszczać nieograniczoną liczbę ofert o pracę – dodaje Krzysztof Rogalski.

W serwisie  są publikowane pierwsze oferty pracy.

Innowacyjne rozwiązania informatyczne są niezwykle ważne także w branży HR – szczególnie, jeśli dzięki nim można zaoszczędzić czas. Dlatego nowy portal CVlikeTV.com uznaliśmy za interesujący –  mówi Izabella Iracka, Dyrektor w firmie Personality Doradztwo Personalne.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top