Nowy portal turystyczny

Opublikowano: 9 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal biznesturystyka.pl istnieje od grudnia 2007 roku i skierowany jest do ludzi poszukujących atrakcyjnych miejsc na wypoczynek.
W zasobach portalu, zainteresowani znajdą opisy hoteli, pensjonatów, kwater agroturystycznych  oraz innych miejsc noclegowych.  Nie brakuje tutaj również adresów miejsc rozrywki takich jak: kręgielnie, kluby nocne czy salony odnowy biologicznej.

Ponadto na stronie, zamieszczone są informacje o Biurach Podróży oferujących kompleksową obsługę wyjazdów turystycznych.

Aktywni, znajdą informacje o obiektach sportowo-rekreacyjnych i ich ofercie.

Przydatnymi informacjami dla obcokrajowców są adresy i telefony do kantorów wymiany walut.  W trosce o bezpieczeństwo  zamieszczono również oferty ubezpieczycieli.

Twórca portalu firma Euroadres Polska, zadbała również o młodzież szkolną zamieszczając dane o organizatorach wycieczek szkolnych

http://www.biznesturystyka.pl

Sylwester KozakNowy portal turystyczny

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.