Nowy prezes i dyrektor operacyjny Compuware

Opublikowano: 25 lutego 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma Compuware poinformowała, że Robert C. Paul awansował na stanowisko Prezesa i Dyrektora ds. Operacyjnych. Do jego kluczowych zadań będzie należało zarządzenie produktami firmy na całym świecie, obsługa operacji oraz koordynacja inicjatywy transformacji Compuware 2.0..
Zakres obowiązków będzie obejmował także zarządzanie produktami, marketing i komunikację, wspieranie technik sprzedaży oraz rekrutację, treningi i rozwój kadr.

To niesamowity okres w Compuware – powiedział mówi Robert Paul – Firma ma wszystko czego potrzebuje, żeby uzyskać wzrost obrotów. Jestem zaszczycony, że otrzymałem szansę kierowania tym zespołem.

Robert C. Paul zaczął pracować w Compuware w 2004 roku w wyniku przejęcia firmy Covisint, której był szefem. Natomiast do firmy Covisint dołączył w październiku 2001 roku.

Robert ma zdolności przywódcze, które pomogą Compuware osiągnąć maksymalne  wyniki sprzedaży  – powiedział Prezes i Dyrektor Generalny Peter Karmanos, Jr. – Liczymy na to, że Compuware stanie się partnerem dla klientów na całym świecie oraz pracodawcą z najlepszymi profesjonalistami.

Hanna LaskowskaNowy prezes i dyrektor operacyjny Compuware

Podziel się!

O autorze

hania