Nowy prezes Optimus

28 września 2007 Rada Nadzorcza OPTIMUS S.A. powołała Zbigniewa Jasiołka na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki.
Nowy Prezes Optimusa chce jak najszybciej zapoznać się ze szczegółami strategii rozwoju spółki wprowadzanej sukcesywnie od lipca bieżącego roku przez poprzedni Zarząd. W opinii Zbigniewa Jasiołka  spółka ma silne atuty, choćby takie jak uznana marka i profesjonalna sieć sprzedaży, niezbędne do tego, aby odzyskać silną pozycję na rynku. Dlatego podkreśla, że jego głównym zadaniem jest teraz zdynamizowanie zmian w Optimusie.

-Kierowanie spółką w nie łatwym dla niej okresie traktuję bardzo poważnie i w niezwykle odpowiedzialny sposób. Jest to dla mnie nowe biznesowe wyzwanie, ale nie obawiam się go podjąć. Mam duże doświadczenie w branży IT i będę chciał je jak najlepiej wykorzystać w pracy w Optimusie – zapewnia Prezes Zbigniew Jasiołek.

Zbigniew Jasiołek – ostatnio związany był z Grupą PZU S.A., gdzie pełnił kolejno funkcję Dyrektora Zarządzającego ds. Informatyki PZU Życie S.A. i Wiceprezesa Zarządu Centrum Informatyki Grupy PZU S.A. Wcześniej zarządzał organizacjami IT w administracji państwowej tj. Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz KRUS.

Równocześnie Iwona Broś – dotychczas pełniąca obowiązki Członka Zarządu – została powołana na stanowisko Wiceprezesa Zarządu.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry