Nowy produkt Air Bites

Międzynarodowy dostawca szybkiego, szerokopasmowego Internetu – Air Bites Polska poszerza ofertę. Spółka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów z początkiem kwietnia wprowadziła nową usługę – Air Bites Mini. Usługa ta zapewnia transmisję danych z prędkością do 256 kb/s, za jedyne 29,90 zł netto miesięcznie.

– Air Bites oferuje usługi dla każdego, niezależnie od wieku, zainteresowań, płci, koloru skóry, czy statusu społecznego. Liczymy się z tym, że ludzie są różni, że mają różne potrzeby i możliwości (chociażby finansowe). Staramy się, aby łączył ich nasz Internet dostosowując ofertę i działania do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić produkt Air Bites Mini, który jest naprawdę tani (29,90 zł netto miesięcznie), ale równocześnie bardzo dobry jakościowo i zapewniający transfer danych do 256 kb/s. – mówi Rafał Pasterczyk, Dyrektor ds. Rozwoju Air Bites Polska. Z tych samych powodów stele rozwijamy naszą działalność zwiększając zasięg dostępności usług oraz wprowadzając nowe, lepsze rozwiązania techniczne. Często zgłaszają się do nas również lokale gastronomiczne m.in. z Krakowa i Wrocławia z prośbą o instalację Hot-Spota umożliwiającego ich klientom korzystanie z bezprzewodowego dostępu do sieci Internet. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i pomagać w tym popularnym przedsięwzięciu, o ile tylko możliwości techniczne na to pozwalają – dodaje.

Rafał Pasterczyk, Dyrektor ds. Rozwoju Air Bites Polska deklaruje, iż jego firma chce i może dotrzeć ze swoimi usługami na każde polskie osiedle. Dostawca prowadzi rozmowy z wieloma spółdzielniami, wspólnotami mieszkaniowymi, deweloperami, itp.. Do korzystania z dostępu Internetu za pośrednictwem Air Bites Polska na którymkolwiek polskim osiedlu, wystarczy jego zdaniem, że dysponent zasobów podpisze z firmą umowę i pozwoli okablować budynek. Jednak, aby tak się stało dostawca potrzebuje ze strony mieszkańców danego osiedla realnego wsparcia i pomocy w rozmowach z instytucją dysponują zasobami budynków tego osiedla. W tym celu ‘Ankieterzy’ spółki proszą często lokatorów zainteresowanych zamówieniem usług firmy o złożenie podpisu na specjalnej ankiecie. Następnie kontaktują się z nimi i informują w jaki sposób postępują prace związane z realizacją inwestycji na danym osiedlu.

http://www.airbites.net

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry