Nowy produkt eISP.pl

Hurtownia usług internetowych eISP.pl wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – Site Studio. To zaawansowany technologicznie, a jednocześnie bardzo prosty w obsłudze kreator stron internetowych. Dzięki niemu nawet użytkownicy bez profesjonalnego przygotowania będą mogli samodzielnie stworzyć witrynę www, a później zarządzać jej treścią i wyglądem. Site Studio jest kompletnym narzędziem i pierwszą na polskim rynku tak rozbudowaną aplikacją pozwalającą na budowanie własnych stron internetowych on-line.

Posiadanie własnej strony internetowej przestało być już prestiżem, stało się wręcz koniecznością. Stworzenie strony i umieszczenie jej w Internecie oznacza, że informacje tam zawarte będą dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dla przedsiębiorstw Internet to kanał dotarcia do milionów potencjalnych klientów na całym świecie. Potrzebę zaistnienia w sieci widzą już nie tylko firmy ale i indywidualni użytkownicy, którzy chcieliby zaprezentować siebie, swoje hobby i zainteresowania, czy zdobyć nowe kontakty. Niewielu jednak stać na to, by zlecić przygotowanie witryny profesjonalistom. Dla nich właśnie powstało Site Studio – prosta i funkcjonalna aplikacja pozwalająca szybko i łatwo przygotować stronę gotową do umieszczenia w sieci.

Najważniejsza zaleta Site Studio leży w prostocie obsługi tej aplikacji. Nie wymaga ona bowiem żadnej specjalistycznej wiedzy ani znajomości żadnego z języków programowania. Wszystkich operacji dokonuje się na bieżąco w oknie przeglądarki internetowej zmieniając jedynie ustawienia w panelu edycyjnym. W każdej chwili można też obejrzeć w oknie podglądu efekty dokonanych zmian.

Kolejną ważną cechą aplikacji jest jej rozbudowanie. Użytkownik przygotowując stronę może skorzystać z prawie 300 gotowych schematów witryn. Może je też modyfikować według własnego uznania zmieniając grafikę czy schematy kolorów. Dzięki temu ilość różnych stron możliwych do przygotowania przy pomocy Site Studio jest praktycznie nieograniczona.

Innym ważnym elementem świadczącym o atrakcyjności Site Studio są szerokie możliwości graficznego dopracowania tworzonej w nim witryny. Użytkownik sam decyduje o tym, jak przygotować szablon strony, począwszy od wyboru kolorów, a skończywszy na zdecydowaniu, których spośród wielu dostępnych efektów zastosować. Do dyspozycji tworzącego stronę są między innymi albumy fotografii, graficzne menu, animowane efekty specjalne czy intro wykonane w technologii Flash. Dzięki prostemu dodawaniu do strony własnej grafiki można też tak zmodyfikować jej wygląd, by kojarzyła się z firmą i profilem jej działalności.

Na koszt Site Studio składają się opłata instalacyjna oraz miesięczny abonament. Opłata instalacyjna wnoszona jest jednorazowo przy zakupie u Partnera eISP wybranego pakietu. Abonament miesięczny obejmuje natomiast licencję na korzystanie z produktu oraz utrzymanie przygotowanych stron na serwerze. Użytkownicy mają do wyboru jeden z pakietów, w których oprócz przestrzeni dyskowej otrzymują wiele dodatkowych usług.

http://www.eisp.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry