Nowy produkt EL2- SMS2email

EL2 wprowadza na rynek nowy produkt. SMS2email jest połączeniem funkcji platformy mobilnej SMS z możliwościami jakie daje e-mail.

SMS2email polega na przesyłaniu do konkretnych osób z baz danych informacji promocyjnych. Nie będą to dotychczas dostarczane przez portale informacje reklamowe, które przez większość użytkowników są wyrzucane bezpośrednio do kosza (tzw. spam), a informacje, które już w samym oknie „od” mają wzbudzić zainteresowanie odbiorcy.

„Reklamodawcy zmuszani do ograniczania kosztów marketingowych poszukują narzędzi precyzyjnych, niekonwencjonalnych, efektywnych. Te wszystkie warunki spełnia marketing mobilny, a to dzięki medium jakim się posługuje czyli, tzw. komórce” – tłumaczy Andrzej Ziemiński, Prezes Zarządu EL2. „Marketing mobilny w połączeniu z innymi mediami zapewnia podwójną siłę przekazu reklamowego. Zespolenie narzędzi w jeden system staje się obecnie wyzwaniem dla firm działających w branży m-marketingu. EL2 już dzisiaj podjęła to wyzwanie wprowadzając na rynek nowy produkt, pozwalający na bezpośredni, personalny, interaktywny i celny dialog pomiędzy marką a klientem”- uzasadnia Ziemiński.

EL2 zapowiada kolejne nowości na rynku. Między innymi będzie to gra komputerowa łącząca technologie mobilne z możliwościami Internetu – SMS2game.

http://www.el2.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top