Nowy produkt IT arvato

Firma arvato services Polska poszerzyła swoje usługi outsourcingowe o platformę CRM arvato.box. Aplikacja oferuje kilka modułów dostępnych przez Internet. Jej podstawową funkcją jest zarządzanie bazą danych klientów począwszy od wprowadzania i edycji danych, po segmentację. Dodatkowo oferuje moduły zarządzania marketingiem oraz zarządzania programem lojalnościowym.

Moduł zarządzania marketingiem pozwala na tworzenie kampanii marketingowych składających się z wielu akcji wychodzących i przychodzących. arvato oferuje również realizację tych akcji przez obsługę personalizowanej korespondencji masowej oraz wprowadzanie ankiet i kuponów.

Moduł zarządzania programem lojalnościowym odpowiada za obsługę systemową programu lojalnościowego. Można za jego pomocą zarządzać katalogiem nagród, przyznawać punkty, wprowadzać zamówienia oraz śledzić realizację przesyłek. Umożliwia również interakcję z uczestnikami programu dzięki udostępnionej dla nich strony WWW. Mogą oni sami sprawdzić stan zgromadzonych punktów, a także wybierać i zamawiać nagrody.

Dodatkowo arvato.box pozwala na integrację z innymi usługami obsługiwanymi w arvato, takimi jak call center, logistyka czy usługi higieny danych np. deduplikacja.

– Pion IT w arvato zarządza wieloma aspektami związanymi ze wsparciem oraz obsługą informatyczną firm i projektów. Zajmujemy się m.in. projektowaniem systemów obsługujących realizowane przez firmę operacje outsourcingowe oraz konsultingiem SAP. arvato.box, będące naszym ostatnim rozwiązaniem, pozwala wykorzystać nasze dotychczasowe doświadczenia i zintegrować je w jednej aplikacji – mówi Krystian Brydzki, Dyrektor Pionu IT w arvato services Polska.

Ostatnio platforma arvato.box została wdrożona w Mercedes-Benz Polska. W ramach zawartej umowy, aplikacja wykorzystywana jest do zarządzania bazą danych klientów oraz ich pojazdów, a także do prowadzenia kampanii marketingowych, w tym badania satysfakcji klienta.

www.arvato.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry