Nowy projekt FFCreation.com dla kancelarii 'M.Furtek i Wspólnicy'

W sierpniu br. w sieci wystartował serwis internetowy kancelarii prawniczej ‘M.Furtek i Wspólnicy’. Agencja FFCreation.com zajęła się pełną identyfikacją wizualną kancelarii oraz zaprojektowaniem strony furtek.pl.

Głównym celem marketingowym projektu było zbudowanie wizerunku kancelarii prawniczej jako firmy oferującej obsługę prawną najwyższej jakości.

Serwis internetowy kancelarii prawniczej ‘M. Furtek i Wspólnicy’ ma charakter profesjonalny i elegancki. Ważną rolę odegrały tutaj wysokiej jakości zdjęcia pracowników firmy pokazujące kancelarię przez pryzmat profesjonalistów, którzy w niej pracują. Sesja zdjęciowa została zorganizowana i zaaranżowana przez agencję FFCreation.com

Identyfikacja wizualna i wykonanie serwisu www dla kancelarii prawniczej ‘M.Furtek i Wspólnicy’ wyróżnia się na tle tego typu projektów zrealizowanych dla rodzimych kancelarii. Uważamy, że stanowi on doskonały przykład trafnej i przemyślanej inwestycji w swój wizerunek w Internecie dla innych firm prawniczych. Taka decyzja podkreśla doskonale europejski charakter firmy i najwyższą jakość świadczonych usług – mówi Marek Piotrowski, Dyrektor Zarządzający FFCreation.com

Całość oprawy graficznej serwisu została dostosowana do wizerunku rynkowego firmy, zgodnego z jej identyfikacją wizualną (logo, kolory firmowe). Istotnym elementem prezentacji jest jej konsekwencja wyrażająca się w jednolitym, bardzo uproszczonym sposobie nawigacji i komunikacji.

http://www.furtek.pl

http://www.ffcreation.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry