Nowy serwis AVT dla specjalistów automatyków

Wydawnictwo AVT uruchomiło nowy serwis internetowy, tym razem skierowany do osób zawodowo zajmujących się automatyką. Witryna AutomatykaB2B.pl powiązana jest z miesięcznikiem Automatyka, Podzespoły, Aplikacje (APA), również wydawanym przez AVT.

Wśród magazynów i miesięczników wydawanych przez AVT istotną grupę stanowi dział Automatyka i Elektronika. Tworzy go pięć specjalistycznych tytułów adresowanych do osób zawodowo związanych z branżą automatyki i elektroniki. Nowy serwis internetowy www.AutomatykaB2B.pl jest ściśle powiązany z miesięcznikiem APA.

– Automatyka przemysłowa to w ostatnich latach jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce rynków branżowych, na którym stałe miejsce zajmuje wydawany od ponad 40 miesięcy magazyn Automatyka, Podzespoły, Aplikacje. Rozszerzeniem jego formuły, znacznie wykraczającym poza zawartość merytoryczną magazynu, jest portal branżowy, który może stanowić pierwsze źródło codziennej informacji dla dużej grupy menadżerów i inżynierów zajmujących się zawodowo automatyką, energetyką, zagadnieniami związanymi ze sterowaniem, pomiarami, a także oprogramowaniem i robotyką. – mówi Zbigniew Piątek, redaktor naczelny APA.

Nowa witryna skierowana jest do inżynierów , służb utrzymania ruchu i specjalistów zajmujących się automatyką, a także do handlowców i menedżerów oraz kadry naukowej. Głównym zadaniem nowo powstałego serwisu jest, poza prezentacją treści zawartych w magazynie APA, ułatwienie nawiązywania kontaktów biznesowych osobom i firmom działającym w omawianych branżach. Z tych powodów istotnym jego elementem jest baza wiedzy dotycząca  firm oraz ich oferty, czemu służą m.in. Katalog Firm i Katalog Produktów.

Na stronach AutomatykaB2B.pl znaleźć można informacje gospodarcze i aktualności z rynku automatyki, wywiady z zarządami firm branżowych, obszerne raporty rynkowe oraz merytoryczne opracowania i artykuły techniczne. Dużo miejsca zajmują relacje z międzynarodowych i krajowych targów, konferencji oraz innych wydarzeń istotnych dla branży.

www.automatykab2b.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry