Nowy serwis dla firm w Bankier.pl

Opublikowano: 5 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

W gruntownie przebudowanej części portalu znajdziemy aktualne informacje o podatkach, warunkach prowadzenia działalności gospodarczej, czy też ofercie produktów finansowych dla przedsiębiorstw. Na stronach prezentowane są porady jak założyć własną działalność gospodarczą, ale również np. jak wybrać najtańsze i najlepsze konto bankowe dla firmy.

Ważnym uzupełnieniem strony jest zebranie w jednym miejscu aktualnych wskaźników oraz informacji przydatnych w codziennym prowadzeniu firmy. Przykładowo księgowi znajdą tutaj kursy walut NBP, kursy celne, stawki podatkowe i wiele innych niezbędnych informacji przy rozliczaniu i fakturowaniu transakcji. Przedsiębiorcy oraz kadrowcy znajdą tutaj z kolei m.in. wysokość i podstawę dla naliczania składek ZUS.

Na stronach Firma w Bankier.pl można zapoznać się z bieżącym przeglądem najważniejszych tytułów prasowych traktujących o podatkach, zmianach w prawie oraz dotacjach z Unii Europejskiej. W Bankier.pl możemy przeczytać m.in. Gazetę Prawną, Gazetę Podatkową, Finansistę czy Fundusze Europejskie.

Dodatkowo możemy zamówić nowy bezpłatny Tygodnik Firma zawierający najważniejsze wskaźniki i informacje m.in. o najnowszych przetargach publicznych lub dostępnych funduszach unijnych, które otrzymamy na skrzynkę poczty elektronicznej w wybranym przez siebie dniu tygodnia.

„Zmiany na stronach portalu Bankier.pl zmierzają do zaoferowania unikatowego w skali polskiego internetu rozwiązania w zakresie dostępu do informacji dla przedsiębiorców. Kompletność tego rozwiązania polega na zgromadzeniu w jednym miejscu informacji z różnych źródeł, z których samodzielne korzystanie byłoby zbyt pracochłonne lub kosztowne. W Firmie znajdziemy więc nie tylko kalendarium podatnika i płatnika, aktualne omówienia zmian prawnych, ale i kalkulatory przydatne księgowym” – mówi Bogusław Półtorak, redaktor prowadzący portalu Bankier.pl.

http://www.bankier.pl/firma/

Sylwester KozakNowy serwis dla firm w Bankier.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.