Nowy serwis dla MSP

Opublikowano: 2 lipca 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Należący do spółki Infornext.pl, portal WIESZjak.pl uruchomił nowy serwis Firma adresowany do osób prowadzących działalność gospodarczą.
Na stronie firma.wieszjak.pl internauci znajdą porady m.in. o tym, jak zaoszczędzić sobie zbędnych wędrówek po instytucjach przy zakładaniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Serwis zawiera praktyczne poradniki, które pomogą rozwiązać najtrudniejsze problemy z  jakimi często boryka się mikroprzedsiębiorca. Na uwagę zasługuje praktyczny terminarz przedsiębiorcy, który pomaga dopilnować płatności podatków oraz składek ZUS. Uzupełnieniem jest zebranie w jednym miejscu aktualnych wskaźników, kalkulatorów oraz informacji przydatnych w codziennym prowadzeniu firmy.
Firma- to już ósmy serwis tematyczny na portalu wieszjak.pl.

Wieszjak.pl, to, drugi duży projekt internetowy spółki Infornext.pl. Do tej pory spółka uruchomiła portal prawnik.pl

Sylwester KozakNowy serwis dla MSP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.