Nowy serwis dla prawników

Nowy serwis internetowy poświęcony prezentacji innowacyjnej oferty dla prawników przygotowało Wydawnictwo C.H. Beck we współpracy z agencją interaktywną Venti. W ramach sprzedażowo – informacyjnego serwisu www.system-legalis.pl, udostępniono specjalnie przygotowane zestawy Systemu Informacji Prawnej Legalis (akty prawne, orzecznictwo, powiązane z nimi komentarze i monografie najlepszych autorów) uwzględniające zawodową specjalizację odbiorców, oraz ich indywidualne potrzeby.

Nowością w ofercie Systemu Informacji Prawnej Legalis jest większa elastyczność produktów, a to, co nas wyróżnia na tle konkurencji, to przede wszystkim wyselekcjonowane propozycje skierowane do konkretnych grup zawodowych. Staramy się podążać za potrzebami rynku, dlatego propozycja w postaci Dobrych Ofert została skonstruowana na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń oraz rekomendacji Klientów i jest dostępna online – mówi Monika Kobus – Marketing Manager z Wydawnictwa Beck.

„Dobra Oferta dla Adwokata”, „Dobra Oferta dla Radcy Prawnego”, „Dobra Oferta dla Notariusza” i „Dobra Oferta dla Doradcy Podatkowego” to autorskie pakiety Systemu Informacji Prawnej Legalis zawierające bazę polskich i unijnych aktów prawnych, zbiór orzecznictwa, a przede wszystkim cenne komentarze i monografie najlepszych autorów współpracujących z Wydawnictwem C.H. Beck. Każdy pakiet składa się z kilku modułów tematycznych przyporządkowanych danej specjalizacji. Dla wygody Klientów, na stronie WWW umożliwiono wzbogacenie tych modułów o dodatkowe (zawarte w zestawie XL) zgodnie z indywidualnymi zainteresowaniami i potrzebami. Cennym elementem oferty jest również możliwość rozszerzenia zamówienia o unikalny moduł „System Prawa Prywatnego”, opracowany pod redakcją naukową prof. Zbigniewa Radwańskiego.

Zamówienia, zakupu i ewentualnej wymiany modułów pakietu zgodnego ze swoją specjalizacją, można dokonać za pomocą konfiguratora na stronie http://system-legalis.pl, opracowanej i rozwijanej przez agencję interaktywną Venti.

www.system-legalis.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry