Nowy serwis Gadzety.biz

Nowy serwis Gadzety.biz ma wspomagać firmy w poszukiwaniu najlepszych ofert na dostawę artykułów reklamowych.

Firmy poszukujące artykułów reklamowych będą mogły w jednym miejscu zapoznać się z ofertą wielu dostawców, najnowszymi tendencjami wśród gadżetów reklamowych,a także zadać konkretne zapytania ofertowe. Zostaną one umieszczone na stronach serwisu oraz rozesłane do zapisanych w bazie dostawców gadżetów. Po analizie otrzymanych odpowiedzi poszukujący gadżetów reklamowych będzie mógł wybrać oferty najlepiej spełniające jego oczekiwania i indywidualnie skontaktować się z wybranym dostawcą celem dalszych szczegółowych negocjacji.

Nowoczesny biznes potrzebuje serwisów przydatnych w codziennej pracy, oferujących jasne korzyści – przekonuje Łukasz Denejko, kierownik projektu Gadzety.biz – Dzięki platformie Gadzety.biz firmy poszukujące gadżetów reklamowych będą mogły łatwo dotrzeć do interesujących produktów po atrakcyjnych cenach. To konkretna oszczędność czasu i pieniędzy.

Na stronach platformy Gadzety.biz internauci znajdą również dział 'Informacje z branży’ – stale aktualizowany zestaw wiadomości o rynku gadżetów reklamowych, najnowszych trendach i ciekawostkach z kraju i ze świata oraz 'Nowości i promocje’ – dział informujący o nowych gadżetach wchodzących na rynek oraz interesujących promocjach stosowanych przez dystrybutorów. Całości dopełnia katalog firm i produktów w którym prosto i szybko można wyszukać informacje na temat dystrybutorów gadżetów reklamowych oraz zapoznać się z ich ofertą.

Platforma skierowana jest zarówno do małych firm, poszukujących regionalnych dostawców niewielkich partii tradycyjnych gadżetów jak i agencji reklamowych czy działów marketingu dużych firm, szukających nietypowych, nowatorskich artykułów reklamowych do konkretnych kampanii.

Pomysł na platformę Gadzety.biz został wyróżniony przez Radę Młodych Przedsiębiorców w konkursie Program Kariera 2005 oraz zdobył nagrodę w III edycji konkursu PINkubator Biznesu organizowanym przez warszawskie radio PIN 102 FM(www.radiopin.pl/pinkubator.php). Serwis wykonała agencja reklamy interaktywnej Cyber.pl

http://www.gadzety.biz

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry