Nowy serwis internetowy heyah.pl

Serwis Heyah ma teraz nowy wygląd – nie zmieniła się jednak typowa kolorystyka, a całość wizualizacji jest spójna z charakterem marki. Na stronach można zobaczyć ponad 100 przyciągających uwagę ikonografik oraz szereg ciekawych animacji. Reprezentują one kolejne działy, nawiązując przekazem do ich zawartości. Dzięki temu użytkownik zawsze będzie wiedział, w jakiej części serwisu się znajduje.

Zmodyfikowany został także system nawigacji. Nowy serwis został przygotowany w taki sposób, by użytkownik mógł jeszcze szybciej znaleźć interesujące go informacje. Dbając o wygodę Heyahowiczów wprowadzono menu pozwalające na przemieszczenie się w dowolnie wybrane miejsce w serwisie. Ułatwia to poruszanie się po rozbudowanej witrynie. Na podstawie analiz potrzeb użytkowników zmieniona została także architektura informacyjna – pojawiły się nowe treści i narzędzia. Powstał m.in. dział STYL poświęcony wyłącznie rozrywce i zainteresowaniom. Użytkownicy znajdą w nim ciekawe informacje na temat wydarzeń związanych z muzyką, modą, filmem, sportami ekstremalnymi – do wielu z tych wydarzeń ‘łapę przykłada’ Heyah. Wybór jest duży: NA UCHO (koncerty), NA OKO (kino, graffiti), NA KRAWĘDZI (sporty ekstremalne), NA SIEBIE (moda) oraz NA BIAŁYM (komiksy).

Jednym z kluczowych elementów serwisu, obok informacji o marce i oferowanych usługach, pozostaje Heyah Klub. Funkcjonowanie Heyah Klubu opiera się na aktywności internetowej i SMSowej Klubowiczów, dla których ciągle przygotowywane są nowe atrakcje i bonusy.

Heyah wykorzystuje Internet jako jedno z podstawowych mediów komunikacji z użytkownikami. Strona jest źródłem informacji o ofercie marki, proponowanych usługach, ciekawostkach ze świata czy formach rozrywki. Zapewnia również swobodę w samodzielnym zarządzaniu telefonem np. włączanie i wyłączanie usług czy kontrola stanu konta oraz możliwość doładowania konta on-line.

Nowy serwis heyah.pl wdrożyła i poprowadzi firma Engine. To na jej na autorskiej stylistyce oparty został design odświeżonej witryny. Do publikacji treści i zarządzania narzędziami serwisu wykorzystano stworzoną przez agencję platformę CMS o nazwie WiseNet.

http://www.heyah.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

e-Commerce Polska awards
14.05.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry