Nowy serwis internetowy MyNetwork Polska

MyNetwork Polska, firma dostarczająca narzędzia i rozwiązania z zakresu e-learning, zmodernizowała swoją stronę internetową. Całkowicie zmieniono sposób nawigacji, strukturę oraz szatę graficzną serwisu. Nowa witryna, w założeniu autorów ma stać się centrum informacji o e-learningu i tym samym zapełnić lukę w polskim Internecie, spowodowaną brakiem wiadomości na temat tego rodzaju nauczania.

Serwis firmowy MyNetwork Polska został gruntownie zmieniony w oparciu o nowy projekt funkcjonalny i graficzny. Nowy sposób nawigacji po witrynie pozwala użytkownikom na możliwie najłatwiejszy i najszybszy sposób dotarcia do szukanych przez nich informacji. Szczególnie mocny nacisk położono na te obszary witryny, które zawierają informacje nt. e-learningu jako metody nauczania.

Sekcja Informacje nt. e-learningu jest unikatową propozycją na tle innych serwisów internetowych polskich firm e-learning. Dział stanowi swoistą bazę wiedzy – zawiera definicje, przedstawia różnice między poszczególnymi systemami i typami szkoleń, pokazuje wady i zalety tej formy edukacji, tłumaczy miejsce i funkcje e-learningu w nowoczesnej organizacji biznesowej. W tej części serwisu użytkownicy znajdą również słowniczek, FAQ, a także listę najpopularniejszych tytułów książkowych i zbiór interesujących adresów internetowych związanych z e-learningiem. Zamierzeniem autorów było dostarczenie pełnej i obiektywnej informacji związanej z tą formą nauki, zarówno dla osób dopiero poznających tą dziedzinę, jak i dla bardziej wymagającego użytkownika.

'Wiedza i powszechność informacji to czynniki niezbędne do rozwoju danej dziedziny, dlatego chcemy,

aby strona MyNetwork Polska nie tylko spełniała swoje cele biznesowe, ale również stanowiła narzędzie edukacji w zakresie e-learningu. Narzędzie, za pomocą którego możemy dzielić się z innymi naszą ekspercką wiedzą.’ – mówi Szymon Janicki, Wiceprezes MyNetwork Polska ds. e-learning.

Razem z nowym serwisem, pod adresem swieta.mynetwork.pl udostępnione publicznie zostało 'Szkolenie Świąteczne’, którego główną ideą było pokazanie, że kurs e-learning może być efektywny – spełniać stawiane przed nim cele edukacyjne, ale równocześnie może być wykonany w sposób atrakcyjny dla użytkownika.

'Szkolenie Świąteczne doskonale pokazuje wysoki poziom jakim odznaczają się nasze szkolenia e-learning. Mimo, że okres świąteczny mamy za sobą, to szkolenie cieszy się dużą popularnością i oglądalnością wśród użytkowników.’ – mówi Piotr Kapłon, Dyrektor ds. e-learning.

Nowy serwis został zaprojektowany i wykonany przez dział IT MyNetwork Polska. Dla wygody użytkowników udostępniono dwie wersje językowe: polską i angielską.

http://www.mynetwork.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top