Nowy serwis internetowy www.Michelin.pl

13 kwietnia br. miała miejsce premiera nowego serwisu internetowego firmy Michelin. Nowy serwis internetowy, działający pod adresem michelin.pl, jest częścią globalnego projektu zrealizowanego przez centralę firmy we Francji.

W porównaniu z poprzednim, nowy serwis charakteryzuje się przejrzystą grafiką, nawiązującą w pełni do wizerunku marki Michelin, logicznym zaprezentowaniem całej gamy produktów, oraz wieloma narzędziami funkcjonalnymi, które zwiększają interaktywność serwisu, przez co jest on bardzo przyjazny dla Internautów.

W szczególności, czytelne menu oraz wykorzystanie efektywnych mechanizmów wyszukujących powodują, że użytkownik nie będzie miał żadnych problemów ze znalezieniem właściwych informacji.

Nowa witryna Michelin skierowana jest zarówno do użytkowników opon Michelin, jak i do osób, które przed dokonaniem ich zakupu chcą dowiedzieć się jak najwięcej o produktach Michelin.

Unikalnym i przydatnym rozwiązaniem jest sekcja “Porady Bibendum”, udostępniająca wiele ciekawych i pożytecznych Informacji na temat codziennego użytkowania opon, sposobu jazdy w trudnych warunkach, samej budowy opony czy sposobu doboru najwłaściwszego ogumienia.

Dla osób zdecydowanych na nabycie opony Michelin, przygotowano łatwą i intuicyjną wyszukiwarkę najbliższych punktów dealerskich tej marki. Co więcej, użytkownicy serwisu nie znający konkretnej specyfikacji opon, mogą skorzystać z elektronicznego asystenta, który na podstawie marki samochodu, modelu, pojemności silnika i rocznika, wskaże najbardziej optymalną oponę Michelin.

Serwis jest ciągle rozbudowywany, m.in. o sekcje poświęcone samej firmie oraz jej bogatej historii.

http://www.michelin.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry