Nowy serwis konsumencki – sklepy24.pl

W pierwszych dniach marca ruszył serwis konsumencki sklepy24.pl skierowany do osób kupujących online. Redakcja serwisu stworzyła obszerny katalog sprawdzonych sklepów internetowych. Konsumenci znajdą w serwisie również porady dotyczące przysługujących im praw, wskazówki dotyczące bezpieczeństwa internetowych zakupów i płatności oraz forum dyskusyjne.

W sieci jest już wiele katalogów stron WWW, ale niewiele specjalizuje się w selekcjonowaniu i sprawdzaniu wiarygodności sklepów internetowych. Dzięki sklepy24.pl można szybko poznać ofertę sprzedawcy i proponowane warunki zawarcia transakcji, a także przeczytać opinie dotychczasowych klientów.

Dodatkowo redakcja serwisu wzięła na siebie ciężar kontroli regulaminów sklepów, szczególnie pod względem spełnienia ustawowych wymogów informacyjnych, przyznając najlepszym z nich wyróżnienie Trusted Store – Wiarygodny Sklep.

‘Naszym celem jest stworzenie przyjaznego klimatu wokół zakupów online poprzez promocję tej formy handlu i edukację konsumencką, a także wspieranie właścicieli sklepów w doskonaleniu jakości ich usług’ tłumaczy Piotr Jarosz, szef i redaktor serwisu. – ‘W pierwszej kolejności zamierzamy skoncentrować się na dopracowaniu i rozszerzeniu tematycznym poradnika konsumenckiego. Zależy nam też na znalezieniu partnerów współpracujących z nami przy certyfikacji sklepów internetowych.’

Serwis konsumencki sklepy24.pl może stać się ulubioną stroną startową osób kupujących przez internet oraz miejscem, do którego warto zajrzeć w przypadku problemów z zakupami online.

http://www.sklepy24.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry