Nowy serwis marki abeon

Opublikowano: 9 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja interaktywna cyberstudio uruchamia serwis internetowy dla swojej marki abeon. abeon.pl został powołany do życia w celu kompleksowego zaprezentowania klientom innowacyjnych rozwiązań, jakie z sukcesem, od kilku lat, wdraża cyberstudio. Od teraz, za pomocą serwisu, będzie można zapoznać się z pełną ofertą rozwiązań abeon, a także skorzystać z konsultacji dotyczących możliwości ich wdrożenia.
Platforma abeon to system, który łączy w sobie kluczowe elementy rozwiązań webowych. Jest to również świetna baza dla aplikacji dedykowanych. Dzięki niej można zaprojektować i uruchomić prawie dowolną, dedykowaną aplikację, co umożliwia Klientowi zwiększenie efektywności swoich działań, nie tylko tych prowadzonych w sieci.

Do tej pory głównym produktem marki abeon był system zarządzania treścią (cms). Obecnie gama produktów abeon została rozszerzona o inne nowoczesne rozwiązania, które odpowiadają zarówno na podstawowe, jak i nadzwyczajne potrzeby Klientów. Już teraz, w ramach marki abeon, Klient może skorzystać z produktów tj. intranet, bip, e-learning, a także zdecydować się na rozwiązania dopasowane indywidualnie do jego potrzeb.

abeon oznacza innowacyjne podejście do tematu aplikacji internetowych. Są to praktyczne rozwiązania i jednocześnie kosmiczne technologie, które pojawiły się na rynku, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu zespołowi cyberstudio. Do tej pory cyberstudio przeprowadziło z sukcesem kilkadziesiąt wdrożeń systemu abeon w różnych jego konfiguracjach. Dzięki temu można uznać go za w pełni sprawdzony produkt.

Jednym z ostatnich projektów abeon jest nowoczesna platforma e-learningowa, którą cyberstudio wdrożyło dla spółki Level. Z systemu abeon korzystają również takie portale jak: nawidelcu.pl, sportowezaglebie.pl, a ponadto pięćdziesiąt serwisów regionalnych ośrodków EFS. W ostatnim czasie na bazie abeon uruchomiona została również nowa witryna internetowa Mietka Szcześniaka. abeon.pl to kolejny, po wysokapozycja.pl, uruchomiony serwis internetowy,
będący częścią strategii rozwoju cyberstudio.

Hanna LaskowskaNowy serwis marki abeon

Podziel się!

O autorze

hania