Nowy serwis o rynku nieruchomości

Wydawnictwo MURATOR uruchomiło serwis muratornieruchomosci.pl. Nowy serwis wzbogacił jeden z najpopularniejszych w Polsce portali o budownictwie i wykańczaniu wnętrz o informacje z rynku nieruchomości.
Muratornieruchomosci.pl pozwala na bezpłatne korzystanie ze swoich zasobów zarówno indywidualnym użytkownikom jak i biurom nieruchomości i deweloperom. Dzięki współpracy z partnerami serwisu Muratornieruchomosci.pl umożliwia wycenę kosztów zakupu nieruchomości i wartości własnego mieszkania. Pozwala na ściągnięcie odpisu z księgi wieczystej i obliczenie raty kredytowej. Serwis ma przejrzystą nawigację oraz korzystny system logowania spójny z vortalem www.muratordom.pl.

Aplikację wykonał Dział Informatyki Wydawnictwa MURATOR, a szatę graficzną zaprojektowaną przez agencję interaktywną byss.pl wdrożył Dział Projektów Internetowych firmy.

Muratornieruchomosci.pl jest promowany w portalach Onet.pl, Wirtualna Polska, Interia.pl oraz w magazynach i serwisach internetowych Wydawnictwa MURATOR.

„Postawiliśmy sobie za cel stworzenie serwisu prezentującego kompleksową wiedzę, odpowiadającego na wszystkie zagadnienia związane z rynkiem nieruchomości. Chcemy, aby użytkownicy wracali do tego serwisu i polecali go innym. Chcemy również, aby ze współpracy z Muratornieruchomosci.pl były zadowolone biura nieruchomości i firmy deweloperskie.” – powiedziała Dominika Merek, szef projektu.

Głównym elementem serwisu jest wyszukiwarka ogłoszeń z rynku pierwotnego i wtórnego oraz wynajmu. Anonse dotyczą mieszkań, domów, działek i garaży.

Działy serwisu Muratornieruchomosci.pl:
Aktualności – zawiera informacje o inwestycjach oraz ważnych wydarzeniach na rynku.
Pieniądze – informacje, jak dobrze zarządzać domowymi finansami. Rady, o czym warto pamiętać zaciągając pożyczkę lub kredyt, jak ubezpieczyć dom i mieszkanie, jakie są obowiązki wobec fiskusa. Najnowsze raporty o cenach nieruchomości.
Prawo – przewodnik po przepisach prawnych: wzory umów, praktyczne porady, przykłady kruczków prawnych i niedozwolonych klauzul.
Wnętrza – wskazówki, jak urządzić i wyremontować mieszkanie, trendy w aranżacji wnętrz, przykłady ciekawych rozwiązań i metamorfoz mieszkaniowych.

Oprócz bezpłatnego zamieszczania ogłoszeń, agencje nieruchomości i firmy deweloperskie mogą skorzystać z możliwości zaprezentowania w serwisie swojej działalności.

www.muratornieruchomosci.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top