Nowy serwis z rabatami w Grupie Okazje

Opublikowano: 13 czerwca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W Grupie Okazje pojawił się nowy serwis – Rabatuj.pl. W serwisie znajdziemy kody rabatowe do popularnych sklepów. Serwis powstaje przy bezpośredniej współpracy ze sklepami internetowymi.

Obecnie wśród współpracujących sklepów znajdziemy m.in. eobuwie.pl, 5.10.15, Answear, Agito, Broń.pl czy perfumerie Douglas. Sklepy współpracujące z Rabatuj.pl nie ponoszą dodatkowych kosztów związanych związanych z realizowanymi zamówieniami.

Logo rabatuj.plKupony Rabatowe to agregator unikalnych zniżek, promocji, darmowych dostaw i innych tego typu form wspierających sprzedaż e-sklepów, które z nami współpracują. Jej nieodłączną częścią jest serwis Rabatuj.pl – kolejna funkcjonalność, w ramach naszej porównywarki cen, ułatwiająca internaucie odnalezienie sklepu, który zaproponuje mu najlepszą ofertę poszukiwanego produktu – powiedział Wojciech Karwowski, Sales Director Okazje.info.

Sylwester KozakNowy serwis z rabatami w Grupie Okazje

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.