Nowy serwis transakcyjny Inteligo

Klienci Inteligo mogą zapoznać się z testową wersją nowego serwisu informacyjnego konta Inteligo. Inteligo zachęca do przesyłania swoich uwag, spostrzeżeń i pomysłów dotyczących jego wyglądu i funkcjonalności.

W ciągu miesiąca serwis zostanie umieszczony pod adresem docelowym. Zmiana serwisu informacyjnego podyktowana jest przede wszystkim chęcią podniesienia wygody odnajdywania znajdujących się w nim informacji oraz planowanym poszerzeniem oferty produktowej konta Inteligo. Nowy serwis został zbudowany od podstaw po przeprowadzeniu szczegółowych badań rynkowych. Zmianie uległa tu nie tylko grafika, lecz również architektura informacji serwisu oraz sposób nawigacji.

Dla jeszcze większej wygody korzystania z serwisu wprowadzono kilka zupełnie nowych udogodnień jak np. wyszukiwarkę treści, której okno pojawi się na każdej podstronie. Architektura serwisu została tak przygotowana, aby zmaksymalizować łatwość poruszania się po stronie, a dzięki temu zwiększyć szybkość odnajdywania przez klientów potrzebnych informacji. Teraz do poszukiwanych treści klienci mogą dotrzeć już po maksymalnie 3 kliknięciach myszką.

Nowy serwis informacyjny prawidłowo funkcjonuje zarówno na najpopularniejszych przeglądarkach – Internet Explorer i Netscape Navigator – jak i na mniej popularnych – m.in. Mozilla 1.4 i Opera 7.1. Użytkownikom Mac OS polecany jest Internet Explorer 5.2., Safari 1.0 oraz Mozilla 1.3. Serwis transakcyjny został przetestowany na przeglądarkach: Mozilla 1.3 PL, Opera 7.11, Internet Explorer 6.0, Netscape 7.0.

http://www2.inteligo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top