Nowy serwis www marki URSA

Opublikowano: 20 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

E-media Consulting stworzyła nowy serwis internetowy dla marki URSA Materiały Izolacyjne, należącej do firmy Pfleiderer Technika Izolacyjna Polska Sp. z o.o. Nowy serwis obejmuje szczegółowe informacje na temat produktów izolacyjnych URSA oraz ich praktycznych zastosowań przy izolacji cieplnej, akustycznej i ogniowej budynków i obiektów przemysłowych.

Serwis składa się z sześciu najważniejszych działów (aktualności, o firmie, produkty, aprobaty i badania, obiekty referencyjne, kontakt). Szczególnie rozbudowany został dział dotyczący informacji o produktach URSA. Znajdują się tu nie tylko dane techniczne, opisy i zdjęcia produktów, ale również listy możliwych zastosowań wszystkich produktów, instrukcje montażu, aktualne cenniki oraz odpowiednie aprobaty techniczne.

Serwis skierowany jest do różnych grup odbiorców, zarówno do końcowych użytkowników produktów URSA, jaki i do dystrybutorów, hurtowników i partnerów handlowych firmy.

Uruchomienie nowego serwisu związane jest ze strategicznymi zmianami w firmie Pfleiderer. Udziały Pfleiderer Technika Izolacyjna, a z nimi markę URSA, przejął niedawno hiszpański inwestor – Grupa URALITA. Za zgodą urzędu antymonopolowego URSA będzie funkcjonowała samodzielnie, jako producent rozwiązań systemowych – spółka córka Grupy URALITA. Głównym produktem firmy w Polsce jest wełna mineralna z włókien szklanych URSA produkowana w zakładzie produkcyjnym w Dąbrowie Górniczej.

http://www.ursa.pl

Sylwester KozakNowy serwis www marki URSA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.