Nowy serwis wydawnictwa Verlag Dashofer

Opublikowano: 28 września 2005. Kategoria: Rynek. Tagi:

Wydawnictwo Verlag Dashofer, specjalizujące się w literaturze fachowej dla firm i instytucji, przygotowało nową stronę firmową dashofer.pl. Odmłodzony serwis różni się nie tylko grafiką od poprzedniej wersji, ale także poprawioną nawigacją, ułatwiającą wyszukiwanie publikacji z bogatej oferty wydawnictwa.

Zmianę strony wymusił rozwój firmy i wynikający z niego szybki wzrost nie tylko ilości oferowanych publikacji, ale przede wszystkim różnorodności ich form. Oprócz 'tradycyjnych' publikacji wymienno-kartkowych oferowane są również książki i kursy online, a także serwisy informacyjno-doradcze, dokumenty elektroniczne, książki w miękkiej oprawie oraz programy komputerowe.

Odwiedzający stronę może teraz przeszukiwać ofertę zarówno pod kątem tematycznym jak i preferowanego nośnika informacji.

Serwis oferuje również prostszy dostęp do darmowej oferty Wydawnictwa. Na stronie zamieszczane są bieżące informacje prawno-ekonomiczne, można zaprenumerować biuletyny informacyjne wybierając z oferty 24 tytułów oraz uzyskać dostęp do aktualnych wskaźników i stawek.

Serwis zawiera także forum dyskusyjne oraz informacje o programie partnerskim.

http://www.dashofer.pl

Sylwester KozakNowy serwis wydawnictwa Verlag Dashofer

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.