Nowy serwis z ofertami handlowymi

Opublikowano: 30 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Powstał właśnie nowy serwis internetowy – Pozadomem.pl. Prezentuje on najlepsze oferty w kilkunastu kategoriach. Każdy, kto chce dodać swoją firmę, zaprezentować swoje usługi może to zrobić w bardzo prosty sposób. Celem Pozadomem.pl jest przedstawienie jak najszerszej oferty, by dać odbiorcom możliwość jak największego wyboru usług.

– Nowością w tym serwisie jest to, że każdy użytkownik może oceniać i komentować usługi lub produkty – mówi Michał Jędrzejec, szef do spraw rozwoju. – Do dyspozycji użytkowników oddajemy też forum. Najważniejsze jest jednak to, że wszystko to robimy za darmo. Drobne opłaty pobieramy jedynie od firm pragnących wyróżnić swoją ofertę.

– Pozadomem.pl poprzez swój serwis nie sprzedaje żadnych produktów lub usług. Dochody firmy pochodzą ze sprzedaży powierzchni reklamowych w serwisie oraz innych usług związanych z serwisem. – dodaje Michał Jędrzejec.

http://www.pozadomem.pl

Sylwester KozakNowy serwis z ofertami handlowymi

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.