Nowy sklep internetowy Gastropolska.com

Grupa AMP Media na zlecenie firmy Gastropolska.com wykonała stronę sklepu internetowego oferującego całą gamę produktów z branży HORECA. Celem działań było stworzenie klientom biznesowym łatwego dostępu do rozmaitych sprzętów gastronomicznych.

W projekcie zastosowano kilka praktycznych rozwiązań przyczyniających się do  zwiększenia użyteczności strony. Szczególny nacisk położono na przejrzystość szaty graficznej oraz możliwość intuicyjnego poruszania się po serwisie. Ułatwia to szybkie zapoznanie się ze sklepową ofertą, która liczy sobie ok.5 tys. artykułów.

Dodatkową zaletą obecnego layoutu sklepu internetowego jest wprowadzenie elementów nawigacji prowadzących w głąb struktury serwisu, dostosowanych do potrzeb użytkowników odwiedzających stronę. Pozwala to na szybsze odnalezienie najczęściej poszukiwanych przez niego dóbr.

Ponadto, administrator strony ma możliwość zmiany punktów startowych, znajdujących się na stronie głównej. Dostosowuje stronę do potrzeb klientów w taki sposób, by odnalezienie poszukiwanych towarów w bogatej ofercie sklepowej nie przysparzało problemów. Katalog produktów sklepu internetowego jest zintegrowany z systemem finansowo-księgowym. Pozwala to na udostępnienie klientowi informacji o czasie dostawy, aktualnej cenie produktu oraz statusie zamówienia.

Gastropolska.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry