Nowy sklep Vivid.pl

Agencja Tolu Trango Tower (TTT) stworzyła nowy layout sklepu Vivid.pl. Obecnie sklep Vivid.pl ma uporządkowany układ poszczególnych działów, zwiększoną czytelność stron i zupełnie nową, lżejszą kolorystykę.

– W tym tygodniu sklep internetowy Vivid.pl zmienił szatę graficzną. Podążając za nowymi trendami w e-commerce i uwagami naszych klientów staraliśmy się, aby nowa wersja naszego serwisu była bardziej przejrzysta, czytelna i przyjazna dla internautów. Poprawiliśmy nawigacje na stronach tak, aby klient łatwiej i szybciej mógł odnaleźć szukany produkt, co przy bazie produktów przekraczającej 150 000 pozycji nie było łatwym zadaniem. Duże znaczenie przy wyborze firmy, wykonującej zmiany miał czas realizacji projektu. Agencja Tolu Trango Tower (TTT) wykonała całą pracę w ciągu 15 dni i co więcej, zmiana layoutu nie spowodowała ani na chwilę, wstrzymania pracy serwisu – powiedział Grzegorz Bielecki, prezes zarządu Vivid.pl S.A.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zmian wprowadzonych na stronach serwisu Vivid.pl, zaznaczam jednak, że jest to zaledwie pierwszy etap przemian w firmie zaplanowanych na ten rok. Na odświeżonych stronach już wkrótce pojawią się nowe funkcjonalności, dzięki którym zakupy w naszym sklepie staną się jeszcze łatwiejsze i bardziej przyjazne – dodał Bielecki.

– Cieszymy się ze współpracy z Vivid.pl, serwis ten jest drugim w kolejności najlepiej prosperującym przedsięwzięciem e-commerce w Polsce, wśród sklepów internetowych sprzedających muzykę, filmy, książki oraz elektronikę. Jestem przekonany, że odświeżenie wizerunku sklepu, właściwie dobrana kolorystyka i bardziej czytelna prezentacja produktów zwiększą sprzedaż Vivid.pl – powiedział Tomasz Łukaszczyk, prezes TTT.

http://www.vivid.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry