Nowy standard usług w windykacji

Narodowa Centrala Windykacji ( http://ncw.com.pl ) jako pierwsza firma windykacyjna w Polsce uruchomiła dla swoich klientów profesjonalny dostęp do informacji zwany raportem on-line.

Raport on-line pozwala klientowi na śledzenie działań firmy windykacyjnej i na obserwowanie bieżących efektów tych działań. Dzięki specjalnie stworzonemu programowi obsługi windykacji wszystkie informacje o każdej sprawie są automatycznie udostępniane klientowi. Statystyki i raporty pozwalają klientom na generowanie dokumentów wewnętrznych. Wszystkie wprowadzane i prezentowane dane przesyłane są bezpiecznym protokołem SSL. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom dane są chronione i przekazywane zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.

Przepływ informacji pomiędzy klientem a firmą windykacyjną ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia pełni korzyści jakie niesie za sobą outsourcing windykacji. Współpraca z firmą windykacyjną nie może być dla klienta uciążliwa. Procedury i technologia wymiany informacji muszą być tak dobrane aby klient miał wrażenie bliskości usługodawcy bez względu na odległość jaka ich dzieli.

Niewątpliwie tak, jak w przypadku banków dostęp do konta za pośrednictwem Internetu stał się standardem, tak standardem stanie się zainicjowany przez Narodową Centralę Windykacji dostęp klientów do informacji dotyczących realizacji zleceń windykacji.

http://ncw.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top