Nowy system 9sekund.pl już wdrożony

Popularna porównywarka cen 9sekund.pl wymieniła panel administracyjny serwisu. Nowe oprogramowanie serwisu umożliwia m.in. przeglądanie stron internetowych sklepów, tworząc powiązania pomiędzy produktami z ich oferty a bazą, by następnie przedstawić te informacje internautom.
– Z chwilą wdrożenia nowego systemu, internauta odwiedzając stronę 9sekund.pl może porównać nie tylko ceny produktów, ale także parametry różnych przedmiotów. Dzięki panelowi nie musi się już wczytywać w długie instrukcje obsługi. Przykładowo, za pomocą kilku kliknięć porówna parametry różnych modeli aparatów fotograficznych, co znacznie ułatwi mu decyzję o zakupie. Żadna inna porównywarka w Polsce nie posiada takiej funkcjonalności – podkreśla Andrzej Zając, Prezes Zarządu kontrolującej porównywarkę spółki Haxon.

Nowy system 9sekund.pl wspomaga także kooperujące z porównywarką sklepy. Tak jak w każdej z porównywarek także i w 9sekund.pl sklepy rozliczają się za liczbę kliknięć dokonywanych z poziomu porównywarki na witrynę sklepu, czyli za tzw. cpc. W odróżnieniu jednak od konkurencji 9sekund.pl nie pobiera żadnych dodatkowych opłat abonamentowych, jak również żadnych przedpłat. Klienci w każdej chwili mogą też sprawdzić liczbę przeklików na swój sklep w delegowanym panelu administracyjnym. Mają też możliwość kontroli kosztów, wpisując kwotę, jaką mogą dziennie przeznaczyć na przekierowania.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top