Nowy szef polskiego oddziału CA

Opublikowano: 2 października 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Stanisław Buzała został nowym szefem CA w Polsce.
„Firma CA zintensyfikowała współpracę z partnerami w zakresie budowy kompetencji technicznych, w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi odbiorców na polskim rynku. CA stworzyła plan agresywnego rozwoju przy współpracy z kluczowymi partnerami, takimi jak Signity, Infovide-Matrix, Telsar, Betacom oraz Premium Technologies. Priorytetowym zadaniem Stanisława Buzały, jako nowego szefa polskiego oddziału, będzie zacieśnienie współpracy z tymi partnerami oraz zapewnienie wzrostu głównych działów biznesowych CA”, powiedział Tanguy de La Horie, wiceprezes ds. sprzedaży na Europę Środkową i Rosję w CA.

Krzysztof  Gawroński, drugi nowy pracownik polskiego oddziału CA, został starszym konsultantem ds. technicznych. Do obowiązków Krzysztofa Gawrońskiego będzie należało podnoszenie kwalifikacji oraz wiedzy polskich specjalistów ds. IT w zakresie rozwiązań oferowanych przez CA. Przed dołączeniem do zespołu CA Gawroński pracował w dziale sprzedaży w polskim oddziale Sun Microsystems.

„Cieszę się, ze Stanisław i Krzysztof dołączyli do naszego zespołu i mam nadzieję, że wspólnie odniesiemy sukces w rozwoju naszego biznesu na polskim rynku”, konkluduje de La Horie.

Hanna LaskowskaNowy szef polskiego oddziału CA

Podziel się!

O autorze

hania