Nowy tytuł prasowy Migut Media SA

Opublikowano: 13 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Migut Media SA wzbogaciła swoją ofertę wydawniczą o nowy tytuł prasowy – kwartalnik „Prawo i Ekonomia w Telekomunikacji”.

Do dziewięciu tytułów branżowych wydawanych przez Migut Media SA, dołączył kwartalnik „Prawo i Ekonomia w Telekomunikacji”. Publikacja skierowana jest do osób zawodowo zainteresowanych zagadnieniami ekonomii, kwestii prawnych i regulacji rynku telekomunikacyjnego w Polsce:
ˇ ustawodawców (posłowie, eksperci komisji parlamentarnych)
ˇ regulatorów rynku (Urząd Regulacji Telekomunikacji, Ministerstwo Infrastruktury)
ˇ organów antymonopolowych i ochrony konsumenta
ˇ kadry zarządzającej firm telekomunikacyjnych
ˇ członków izb gospodarczych
ˇ specjalistów z kancelarii prawnych i firm konsultingowych

Kwartalnik zawiera szczegółowe omówienia tematów, ekspertyzy, opinie i artykuły polemiczne związane m.in. z takimi zagadnieniami jak: regulacje telekomunikacyjne w Polsce, Unii Europejskiej i w krajach kandydujących do UE, opłaty koncesyjne, współpraca międzyoperatorska, przyznawanie zezwoleń. „Prawo i Ekonomia w Telekomunikacji” publikuje również decyzje Urzędu Regulacji Telekomunikacji, nowości legislacyjne, ich konsekwencje dla rynku i wynikające z nich obowiązki operatorów.

„Nasz kwartalnik wypełnia lukę rynkową. Do tej pory w Polsce nie było tego typu publikacji, która stanowiłaby kompendium wiedzy pomocnej przy planowaniu i podejmowaniu kluczowych decyzji związanych z telekomunikacją” – powiedział Wiesław Migut, Prezes Zarządu Migut Media SA.

Redaktorem Prowadzącym jest Tomasz Kulisiewicz, ekspert od zagadnień telekomunikacyjnych i teleinformatycznych, m.in. konsultant i doradca Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.

Autorami wydania są eksperci z zakresu ekonomii, prawa i telekomunikacji m.in. prawnik, dr hab. Stanisław Piątek wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, prawnik, Anna Streżyńska doradca trzech kolejnych ministrów łączności w latach 1998-2001, radca prawny Arwid Mendis w Kancelarii K.Wierzbowski i Wspólnicy, należącej do sieci LANDWELL, firmy stowarzyszonej z PricewaterhouseCoopers.

http://www.migutmedia.pl

Sylwester KozakNowy tytuł prasowy Migut Media SA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.