Nowy wiceprezes Citrix Systems

Karl-Heinz Warum, General Manager firmy Citrix Systems GmbH otrzymał tytuł Wiceprezesa firmy Citrix Systems GmbH na region Europy Środkowej. Funkcję te objął natychmiast po jej otrzymaniu. Obszar, za który odpowiada Karl-Heinz Warum, poza Niemcami, Austrią oaz Szwajcarią obejmuje również wszystkie kraje Europy Wschodniej. Z wymienionych wcześniej krajów składa się właśnie region Europy Środkowej, za który odpowiada firma Citrix Systems GmbH, z siedzibą w Hallbergmoos, koło Monachium. Firma Citrix Systems, Inc. (Nasdaq:CTXS) jest światowym liderem w dziedzinie oprogramowania i usług dla serwerów aplikacji oraz oprogramowania dla portali. Siedziba główna firmy mieści się w Fort Lauderdale w stanie Floryda (USA).

Karl-Heinz Warum: “Bardzo niedawno mieliśmy okazję ogłosić, że ponad 70 procent europejskich firm znajdujących się na liście Financial Times FT 500 korzysta z technologii firmy Citrix. Dane te obrazują wiodącą pozycję firmy Citrix oraz jej nieustanny rozwój i wzrost, mimo dość trudnych czasów. Wzrost ten zawdzięczamy optymalnej ochronie inwestycji naszych klientów w architekturę IT a także temu, że oferujemy platformy przyszłości. Poza rozszerzaniem i intensyfikacją naszych działań w krajach niemieckojęzycznych, gdzie już odnosimy znaczące sukcesy, zamierzamy również koncentrować się na rozwoju rynków w Europie Wschodniej.”

Karl-Heinz Warum rozpoczął pracę w firmie Citrix w kwietniu 1998 roku. Zaczynał jako Regional Manager na region Europy Środkowej, a w czerwcu 1999 roku objął funkcję Dyrektora Zarządzającego Citrix Systems. Karl-Heinz Warum otrzymał tytuł General Manager firmy Citrix Systems GmbH w październiku 2000 roku. Przedtem pracował jako Sales Manager a także Regional Director w firmie SCO, która jest wiodącym dostawcą oprogramowania dla serwerów PC, opartego na systemie operacyjnym Unix. W latach 1989-1992 pracował jako Sales Manager na region Europy Środkowej w firmie EDIAS, zajmującej się dystrybucją baz danych oraz systemów operacyjnych. W latach 1987-1989 Karl-Heinz Warum pracował jako Sales Manager w firmie Instrumatik a w latach 1984-1987, był zatrudniony w firmie Leybold Mess & Regeltechnik. Karl-Heinz Warum jest magistrem w dziedzinie mechaniki.

http://www.citrix.de

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry