Nowy wizerunek Badzpierwszy.pl

Nowa witryna internetowa marki Badzpierwszy.pl powstała z myślą o firmach, instytucjach oraz osobach poszukujących wsparcia w zakresie usług pozycjonowania i promocji w Internecie. Pod adresem www.badzpierwszy.pl znajdują się informacje dotyczące marki, oferowanych przez nią usług, promocji i pozycjonowania serwisów WWW w czołowych wyszukiwarkach internetowych.
Serwis posiada codziennie aktualizowany newsroom oraz dział On-line Video Streaming. W zakładce FAQ Internauci mogą uzyskać odpowiedź m.in. na pytania: Czym jest pozycjonowanie?, Jakie są korzyści z pozycjonowania? Ile to kosztuje? Jak szybko są efekty? Jak również dowiedzieć się co kryję się pod pojęciem SEO/SEM.

„Zmiana zawartości serwisu to elementy nowej strategii budowania pozytywnego wizerunku marki badzpierwszy.pl. Z najnowszego badania internautów przeprowadzonego przez SMG KRC wynika, że 28,2% Polaków powyżej 15 roku życia korzysta z sieci WWW. Obserwujemy również ciągły wzrost wydatków na reklamę w Internecie. Specjalnie dla naszych obecnych oraz przyszłych Klientów uruchomiliśmy newsroom oraz dział On-line Video Streaming którym dostępne są krótkie filmy, reportaże oraz wywiady z pracownikami oraz szefami Google, Inc.” – powiedział Wiktor W. Kammer, Prezes Zarządu Mobile IT Group Poland sp. z o.o. właściciela marki Badzpierwszy.pl.

Pozycjonowanie należy do najskuteczniejszych form promocji w Internecie. Z badań wynika, że tradycyjne kampanie banerowe odbierane są często jako nachalne i irytujące użytkowników Internetu – co znacznie zmniejsza ich skuteczność.

www.badzpierwszy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top